Jesienne sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy – promocje bankowe

Każdego roku banki organizują promocje, które mają na celu zapoznanie klientów ze swoją ofertą i zachęcenie do aktywnego korzystania z usług. Promocje bankowe okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ jak żadna inna forma marketingu przyciągają tysiące klientów, którzy mówiąc wprost – pokochali możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy bez większego wysiłku.

Kilkadziesiąt promocji rocznie to pole manewru, z którego można sporo dla siebie wynieść, a być może znaleźć bank dostosowany do naszych potrzeb. Promocje bankowe to nic trudnego, ponieważ wystarczy jedynie przestrzegać punktów regulaminu i wykonać kilka aktywności za pośrednictwem świeżo założonego konta. W tym roku wiele banków podbija stawkę, dokładając do standardowych czynności jeszcze kilka dodatkowych, których realizacja wpłynie na wysokość nagrody. Standardowymi punktami każdej promocji bankowej jest założenie konta i dopilnowanie, aby w danym miesiącu wpłynęła na nie określona w regulaminie kwota oraz przynajmniej jedna transakcja kartą płatniczą. Bank Santander oferuje również jesienną premię w wysokości 50 zł za podanie kodu poleceń, dodatkowe 100 zł w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile oraz kolejne 50 zł za założenie konta dla dziecka. Te dodatkowe aktywności do również dodatkowa nagroda pieniężna, choć i bez nich możemy spodziewać się aż 200 zł za wykonanie standardowych aktywności.

Promocje bankowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zdobywają uznanie nawet największych sceptyków, którym w głowie się nie mieściło, że bank pozwoli nam zarobić w tak banalny sposób. Niemniej, każdego roku banki przygotowują coraz więcej tego rodzaju „zachęt”, które mają na celu przyciągnięcie klientów. Istotną kwestią jest również fakt, że konto możemy zamknąć wraz z upływem promocji bankowej, chociaż czasem trzeba liczyć się z pewnym okresem wypowiedzenia. Plusem jest jednak to, że wszelkie formalności załatwimy zdalnie, nie musząc fatygować się do oddziału oraz fakt, że po odczekaniu od kilku miesięcy do roku, ponownie będziemy mogli wziąć udział w promocji danego banku jako nowi klienci.

Poszukujesz najlepszego kredytu hipotecznego? Sprawdź ranking kredytów na ranking.co.pl